Diuna 2, Kolor purpury i Aquaman 2 nie trafią do kin w tym roku? Challengers z nową datą premiery

Być może strajk aktorów i scenarzystów sprawi, że takie filmy jak Diuna 2 czy nowy Aquaman nie trafią do kin w 2023 roku.

Diuna Część druga
fot. Warner Bros. Pictures

W Hollywood trwa strajk scenarzystów i aktorów. Sytuacja sprawia, że wiele projektów filmowych i serialowych zostało wstrzymanych. Okazuje się, że być może niektóre filmy otrzymają przez to nowe daty premier. Jednym z nich jest “Diuna: Część druga”. Jak podają źródła Variety związane z Warner Bros, spółka podobno rozważa przesunięcie premiery widowiska na 2024 rok. Jednak jest to koprodukcja z Legendary i obydwie firmy musiałyby dogadać się w tej sprawie.

Źródła serwisu dodają, że WB nie zwróciło się jeszcze do Legendary w sprawie takiego ruchu. Inne źródło zaznajomione z Warner Bros. powiedziało, że premiery postępują zgodnie z pierwotnym planem i nie odbyły się żadne formalne dyskusje. Jednak osoba zauważyła, że nie wiadomo jak potoczy się sytuacja ze strajkiem.

Według Variety Warner Bros rozważa również przesunięcie premier filmów “Kolor purpury” i “Aquaman i Zaginione Królestwo”. Natomiast film “Challengers”, czyli rozgrywający się w środowisku tenisowym produkcja Luki Guadagnino, oficjalnie zmieniła datę premiery. Obraz miał trafić do kin 15 września 2023 roku. Jednak jego najnowsza data to 26 kwietnia 2024 roku. Produkcja została również wycofana z Festiwalu w Wenecji.

Źródła: Variety.com/Deadline.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych