Diuna 2 jednak opóźniona. Warner aktualizuje kalendarz premier

Oczekiwane przez wielu fanów widowisko Diuna 2 jednak nie trafi do kin w 2023 roku. Warner zmienia daty premier kilku filmów.

Diuna Część druga
fot. Warner Bros. Pictures

Stało się to, co wielu przewidywało od dawna. “Diuna 2” nie trafi do kin w 2023 roku. Warner Bros. Pictures postanowiło przenieść premierę widowiska na podstawie powieści Franka Herberta na 15 marca 2024 roku. O takim ruchu studia mówiło się już od jakiegoś czasu, jednak ważna była również zgoda Legendary Entertainment, które było współproducentem.

Tym samym inna koprodukcja obydwu spółek, czyli “Godzilla x Kong: The New Empire” trafi do kin miesiąc później. Zamiast 14 marca 2024 roku widowisko zadebiutuje na ekranach 12 kwietnia 2024 roku. Powodem takiego stanu rzeczy jest oczywiście przedłużający się strajk scenarzystów i aktorów, który trwa w Hollywood. Aktorzy i aktorki w związku z sytuacją nie mogą promować swoich produkcji, wobec tego postanowiono przesunąć daty premier oczekiwanych projektów.

Natomiast animacja ze świata Władcy Pierścieni, czyli “The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim”, która miała pojawić się w kinach 12 kwietnia 2024 roku, notuje aż osiem miesięcy opóźnienia. Nowa data premiery to 13 grudnia 2024 roku.

Źródło: Variety.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych