Fantastyczna Czwórka – Niewidzialna Kobieta i Ludzka Pochodnia wybrani? Nowe plotki o fabule filmu

Do sieci trafiła informacja na temat castingu do filmu Fantastyczna Czwórka. Ponadto pojawiła się plotka na temat fabuły produkcji MCU.

Fantastyczna Czwórka
fot. Marvel

“Fantastyczna Czwórka” to jeden z kolejnych projektów filmowych szykowanych w ramach MCU. W ostatnich tygodniach pojawiła się masa plotek na temat castingu do produkcji. Najnowsza z nich pochodzi od Jeffa Sneidera, bardzo dobrze poinformowanego insidera, którego wiadomości już nie raz się sprawdzały. Na razie są to oczywiście nieoficjalne informacje. Według niego na 95 procent Vanessa Kirby (“Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One”) otrzymała angaż w widowisku jako Sue Storm/Niewidzialna Kobieta.

Natomiast Joseph Quinn (“Stranger Things”) został ponoć obsadzony jako Johnny Storm/Ludzka Pochodnia. Co ciekawe Początkowo Sneider stwierdził, że to Jack Quaid (“The Boys”) zagra bohatera, ponieważ jego źródło stwierdziło, że “JQ” otrzymał rolę i insider po prostu pomylił osoby.

Fantastyczna Czwórka – oficjalna obsada i grafiki

Fantastyczna Czwórka

Fantastyczna Czwórka

fot. Marvel Studios

Fantastyczna Czwórka

Fantastyczna Czwórka

fot. Marvel Studios

Fantastyczna Czwórka

Pedro Pascal

fot. HBO

Fantastyczna Czwórka

Vanessa Kirby

fot. IMDb

Fantastyczna Czwórka

Joseph Quinn

fot. Netflix

Fantastyczna Czwórka

Ebon Moss-Bachrach

fot. FX

Fantastyczna Czwórka Fantastyczna Czwórka Fantastyczna Czwórka Fantastyczna Czwórka Fantastyczna Czwórka Fantastyczna Czwórka

Inna ważna pogłoska od Sneidera mówi, że Ebon Moss-Bachrach wcieli się w filmie w postać herolda Galactusa. Jednak nie będzie to Srebrny Surfer. Sugeruje się, że może zagrać Terraxa.

Jednak najciekawsza plotka dotycząca “Fantastycznej Czwórki” dotyczy fabuły. Według niej ma ona zostać osadzona w latach 60. XX wieku Już wcześniej sugerowano, że historia w filmie zahaczy o poprzednie stulecie, a to kolejna pogłoska, która to potwierdza.

“Fantastyczna Czwórka” trafi do kin 2 maja 2025 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych