Super Mario Bros. Wonder – Nintendo zaprezentowało 15-minutowy gameplay produkcji

Do sieci trafił gameplay Super Mario Bros. Wonder, który przedstawia wiele nowych rozwiązań, jakie będą mieli do dyspozycji gracze.

Super Mario Bros. Wonder
fot. screen z YouTube

“Super Mario Bros. Wonder” to kolejna gra z serii o ikonicznym, wąsatym hydrauliku. Nintendo zaprezentowało 15-minutowy gameplay produkcji. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Jak można zobaczyć w materiale nowy tytuł z serii udostępni graczowi szereg oryginalnych rozwiązań. Do dyspozycji będziemy mieć nie tylko Mario, ale również Luigiego, Peach czy Daisy. Ponadto wprowadzono nowe formy postaci dla graczy. Jedną z nich jest forma słonia, która bardzo pomaga w rozgrywce dzięki sile i trąbie oraz forma bąbelkowa, dzięki której możemy pokonywać przeciwników na dystans. Innym nowym rozwiązaniem są tak zwane wonder flowers. Dotknięcie ich wprowadza w ruch nieprzewidziane konsekwencje. Mogą one zmienić całkowicie planszę, na której gramy albo przemienić postać gracza.

Do dyspozycji użytkowników został udostępniony również lokalny co-op do czterech graczy naraz. W produkcji będzie można zdobywać również specjalne odznaki dające unikalne zdolności, które pomagają w rozgrywce. Tytuł wprowadzi nowe typy przeciwników takich jak mumie czy przypominające arbuzy rosiczki.

Premiera gry na konsole Nintendo Switch 20 października.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych