Supergirl – oto kandydatki do roli bohaterki w DCU

Do sieci trafiła informacja na temat castingu do roli Supergirl w tworzonym od podstaw DCU. Poznajcie kandydatki.

Supergirl: Woman of Tomorrow
fot. DC

Jak już było wiadomo do pewnego czasu Sasha Calle nie powróci jako Supergirl w tworzonym przez Jamesa Gunna i Petera Safrana DCU. Bohaterka w nowym, kinowym uniwersum doczeka się swojej solowej produkcji pod tytułem “Supergirl: Woman of Tomorrow”. Jednak sama postać ma zadebiutować już wcześniej, najprawdopodobniej w widowisku “Superman: Legacy”, które będzie pierwszym filmem DCU.

Jak informuje portal Deadline DC Studios planuje testy ekranowe aktorek do roli Supergirl. Według serwisu mają w nich wziąć udział Milly Alcock, Emilia Jones i Meg Donnelly. Testy mają rozpocząć się w ciągu najbliższego miesiąca. James Gunn weźmie udział w wspomnianym procesie. Trwają również poszukiwania osoby, która stanie za kamerą solowego projektu o Supergirl.

Supergirl – kandydatki do roli

Supergirl

Milly Alcock

fot. HBO

Supergirl

Emilia Jones

fot. Apple

Supergirl

Meg Donnelly

fot. The CW

Supergirl Supergirl Supergirl

Milly Alcock jest najbardziej znana z roli Rhaenyry Targaryen w serialu “Ród smoka”. Emilia Jones dała się poznać szerokiej publiczności w serialu Netflixa “Locke & Key” oraz nagrodzonym Oscarem filmie “CODA”. Natomiast Meg Donnelly widzowie mogli zobaczyć w serialu “Winchesterowie”, prequelu “Supernatural”, gdzie wciela się w postać Mary Campbell.

Źródło: Deadline.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych