The Movie Critic – Brad Pitt zagra w ostatnim filmie Quentina Tarantino

Finałowy film Quentina Tarantino, The Movie Critic, nabiera kształtów. Projekt właśnie zyskał pierwszą gwiazdę.

Brad Pitt
fot. Andrew Cooper/Columbia Pictures

“The Movie Critic” to film, na który tak naprawdę czeka cały świat kina i miliony fanów twórczości Quentina Tarantino na całym świecie. Obraz ma być bowiem ostatnią produkcją kinową w karierze kultowego reżysera. Teraz jak podaje portal Deadline Brad Pitt zagra w filmie. Będzie to zatem trzecie spotkanie aktora na planie z Quentinem Tarantino. Wcześniej bowiem Pitt wystąpił w dwóch projektach twórcy. Były to “Bękarty wojny” oraz “Pewnego razu… w Hollywood”. Za ten ostatni Pitt został nagrodzony Oscarem dla najlepszego aktora drugoplanowego.

Szczegóły fabuły filmu nie są znane. Sam Tarantino zdradził w maju, że główny bohater projektu jest inspirowany prawdziwą postacią. To krytyk filmowy, który pisał recenzje do magazynu porno i nigdy nie zdobył sławy. Akcja ma być podobno osadzona w Kalifornii w latach 70. XX wieku. Najprawdopodobniej Pitt nie zagra głównej roli w projekcie, ponieważ jak zapowiadał sam Tarantino w tytułowej kreacji ma wystąpić aktor, z którym nigdy jeszcze nie pracował.

Quentin Tarantino
fot. materiały prasowe

Najbliższymi premierami z udziałem Pitta mają być dwa filmy realizowane przez Apple. Pierwszy z nich to thriller “Wolves”, w którym aktor wystąpi u boku George’a Clooneya. Natomiast drugi projekt to dramat sportowy pod roboczym tytułem “Apex”. W nim Pitt wcieli się w kierowcę Formuły 1.

Źródło: Deadline.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych