What If… ? – kiedy nowy sezon serialu? Jest przybliżona data

Disney+ oficjalnie potwierdziło, kiedy możemy spodziewać się 2. sezonu serialu animowanego What If… ?. Nie będzie trzeba długo czekać.

WHAT IF…?
fot. Marvel/Disney+

“What If… ?” to serial animowany Marvel Studios i platformy Disney+, który zyskał spore grono fanów po swoim 1. sezonie. Produkcja pokazuje alternatywne wersje historii, jakie znamy z filmów MCU. W debiutanckiej serii widzieliśmy choćby co by było, gdyby to Peggy Carter przyjęła serum superżołnierza zamiast Steve’a Rogersa.

Teraz Disney+ oficjalnie potwierdziło, kiedy możemy spodziewać się 2. sezonu produkcji. Otóż ma on zadebiutować na platformie w okresie świątecznym 2023 roku, czyli w grę wchodzi grudzień. Pozostaje czekać na dokładną datę i pierwszy zwiastun.

Z tytułów odcinków, które jakiś czas temu trafiły do sieci mogliśmy dowiedzieć się, że w 2. sezonie zobaczymy między innymi historię o tym, jak Hela ujarzmia moc Dziesięciu Pierścieni. Najbardziej intrygujące wydają się te odcinki, w których Peter Quill atakuje najpotężniejszych bohaterów Ziemi (czyli zapewne chodzi o Avengers) oraz co by było gdyby Avengersi zebrali się w 1602 roku, co sugeruje, że w epizodzie zobaczymy różne warianty herosów MCU.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych