Death Stranding – A24 stworzy filmową adaptację gry Hideo Kojimy

Filmowa adaptacja popularnej gry Death Stranding znalazła się w rękach bardzo uznanego studia, które znane jest z wielu świetnych produkcji.

Gry wideo
fot. SIE/Kojima Productions

A24 będzie współpracowało z Kojima Productions nad pełnometrażową, filmową adaptacją gry “Death Stranding”. To bardzo uznane studio w branży, które produkowało takie produkcje jak “Ex Machina”, “Lady Bird”, “Nieoszlifowane diamenty” czy ostatnio “Mów do mnie!” oraz “Priscilla”. Kilka miesięcy temu pojawiła się informacja, że Hammerstone Studios (“Barbarzyńcy”) będzie odpowiadało za projekt. Firma nadal będzie pracować przy filmie jako współfinansujący i producent wykonawczy.

Hideo Kojima skomentował przejęcie przez A24 sterów przy adaptacji:

“Istnieje wiele filmowych adaptacji gier, ale to, co tworzymy, nie jest tylko bezpośrednim tłumaczeniem gry. Zamiarem jest to, że nasza publiczność będzie nie tylko fanami gier, ale nasz film będzie dla każdego, kto kocha kino.”

Dla przypomnienia w grze wcielamy się w postać Sama Bridgesa, kuriera dostarczającego przesyłki w post-apokaliptycznym świecie. Bohater nie tylko ma za zadanie dostać się z przesyłkami do odizolowanych mieszkańców Ameryki Północnej, ale również łączyć ich z wspólnym systemem komunikacji, tworząc most łączący społeczeństwo.

Źródło: Deadline.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych