X-Men – kto głównym antagonistą rebootu MCU? Interesująca plotka

Znany insider podzielił się swoimi informacjami na temat rebootu serii X-Men. Wyjawił pierwsze szczegóły produkcji.

X-Men
fot. Marvel Comics

Jedną z obecnie największych tajemnic MCU jest to, kiedy doczekamy się w końcu pierwszego filmu z serii X-Men. Reboot do tej pory został jedynie wspomniany przez Kevina Feige, ale żadne oficjalne informacje na temat obsady, twórców oraz scenariusza nie trafiły jeszcze do sieci. Być może to się właśnie zmieniło.

Otóż plotka pochodzi od bardzo wiarygodnego insidera Daniela Richtmana, którego informacje wiele razy już znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. Twierdzi on, że scenariusz nie jest jeszcze gotowy. Jednak podstawowe wytyczne dla rebootu zakładają skupienie się bardziej na żeńskiej części zespołu X-Men. Natomiast najciekawszym ogłoszeniem od Richtmana jest to, że głównym antagonistą rebootu ma być oczekiwany od lat przez fanów mutantów Mr. Sinister. Oczywiście jak na razie są to tylko pogłoski i sporo może zmienić się na etapie kształtowania scenariusza.

X-Men
fot. Marvel Comics

W MCU zostało wprowadzonych już kilka postaci mutantów między innymi Namor. Na swoją premierę czeka również film “Deadpool 3”, który tak naprawdę będzie pierwszym oficjalnym wprowadzeniem postaci z serii X-Men do MCU. W widowisku oprócz tytułowego Pyskatego Najemnika mają pojawić się między innymi Wolverine oraz Negasonic Teenage Warhead.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych